/ Akcie a podujatia / PechaKucha Nitra vol.9: Girlz Rulez


Dátum: Pia 21.07.2017 20:20

PechaKucha Night je neformálne stretnutie tvorivých a aktívnych ľudí, ktorí v 20 obrázkoch prezentujú svoje nápady, myšlienky či projekty. Dynamika prezentácie je zaručená tým, že autor má na každý obrázok len 20 sekúnd, takže prezentácie sú pútavé a svieže, bez zbytočných a nezáživných informácií. 

Rôzne kombinácie rečníkov robia každú PechaKuchu inou, no vždy s uvoľnenou atmosférou a s myšlienkami, ktoré zaujmú a inšpirujú. 

Formát PechaKucha pochádza z Tokya, kde sa podujatia pravidelne opakujú už od roku 2003. Za všetkým stoja dvaja architekti Astrid Klein a Mark Dytham, ktorí chceli mladým dizajnérom vytvoriť priestor na stretávanie a prezentáciu svojich prác na verejnosti. Postupne sa PechaKucha ako pozitívny vírus rozšírila do viac ako 500 miest sveta a stala sa miestom nie len pre architektov a dizajnérov, ale pre všetkých kreatívnych ľudí a tých, ktorí milujú to, čo robia.


----------------------

PechaKucha Nitra Night pokračuje!

Po minulej prezentácii nitrianskych projektov a organizácií sa najbližšie môžete tešiť na silné a tvorivé ženské osobnosti z celého Slovenska. Mená začneme čoskoro postupne pridávať.

Vstupné: 1 euro

Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nitrianskej komunitnej nadácie zo zdrojov firmy Giesecke & Devrient.

viac info na FB

Podporili nás:


    

Mediálni partneri:

 

Hidepark 2018 • POWERED BY HideCMS