/ Akcie a podujatia / Horúčka jamajskej noci #11


Dátum: Sob 05.08.2017 20:00

Po rokoch sa vďaka Hideparku a MarkýzaFans opäť oživuje úspešný formát Horúčka jamajskej noci. Svoje najväčšie hity k nám prídu zahrať a zaspievať: 

= MESSENJAH z Prahy, ktorý patrí k špičke Českej reggae scény. Na konte má niekoľko nezabudnuteľných hitov, ktoré mu priniesli širokú základňu fanúšikov. 
http://bandzone.cz/messenjah/video/49247-messenjah-podej-mi-ruku-official-video.html 

= COLECTIV z Českých Budejovic, dnes už zabehnuté meno na reggae scéne. Na Slovensku ste ho mohli vidieť napr. na festivaloch ako Galota, Uprising atd., alebo ako featuring so skupinou Smola a Hrušky v skladbe "zelený čaj". 
http://bandzone.cz/colectiv/video/45053-colectiv-zastavte-se-na-chvili-feat-coco-jammin-prod.html 

= ADMIRÁL KOLÍBAL z Prahy. Dá sa povedať dnes už bard českej reggae scény. Neúnavný propagátor /www.jahmusic.net/, rozhlasový moderátor /www.facebook.com/ReggaeExpresClub / spevák v rôznych reggae kapelách / Rising Spirits, Urban Bushman.../, ale v neposlednom rade aj ako DJ. Pamätníci si jeho sety z predošlých Jamajských nocí dobre pamätajú.
https://www.youtube.com/watch?v=DZHd4wuSDso

= HERBYBOY z Prahy ako dancehall, hip-hop DJ roztancováva ľudí už nejaký ten pátek. V Nitre sme ho už na pár Jamajských nociach zažili. Spolu s Admirálom tvoria DJ projekt Jahmusic Lightaz.

= MISHELA z Nitry. Začínala svoje prvé hity selektovať v BandaSka sound systeme, medzičasom pôsobila v One Off Rockers a RuffNeck sound systeme. Jej selekcia reggae a dancehall hitov nenechá nikoho len tak sedieť.

= RICHŤO z Nitry. Svoje obľúbené ska, rocksteady, reggae hity pod hlavičkou BandaSka sound system selektuje od roku 1999. 

Začiatok o 20.00 hod.
vstup: 
do 22:00 - študenti / normal - 3 / 4 €
po 22:00 - študenti / normal - 4 / 5 €

Pozvi priateľov.


fb event tu 

Podporili nás:


    

Mediálni partneri:

 

Hidepark 2018 • POWERED BY HideCMS